Butik české šperkařské značky LOEE

Staré město, Praha
Výrobce

Designér

Šárka Hynková

Projekt

Butik české šperkařské značky LOEE

Info

Osvětlili jsme první monobrand butik české šperkařské značky LOEE. Najdete ho na rohu Široké a Maiselovy ulice na pražském Starém městě. Návrh osvětlení vznikl v intenzivní spolupráci s autorkou koncepce celého prostoru architektkou Šárkou Hynkovou.
Pro perfektní osvětlení šperků jsme použili systémová svítidla od výrobce Linea Light. Technická svítidla byla v přední části doplněna o subtilní mosazná designová svítidla BULL od výrobce ZAVA, která vynikají velmi detailním a dokonalým zpracováním kovu. Kombinace délky svítidel, délky závěsů a jejich rozmístění bylo zhotoveno na míru pouze pro tento projekt. V zadní části byla pak použita trojice závěsných svítidel LODES ELARA s matnou zlatou povrchovou úpravou, díky kterým bylo docíleno velmi zajímavých odrazů.
Za příběhem LOEE stojí spolupráce pražského hodinářství Koscom Hodinky s Klenotnictvím Opluštil ve Velkých Bílovicích. Majitelé těchto dvou tradičních obchodů s luxusním zbožím zúročili své více než třicetileté zkušenosti s prodejem šperků a hodinek a dali vzniknout vlastní značce, která má smělou ambici svým zpracováním konkurovat renomovaným světovým brandům.
Připojte se k nám