Jak pracujeme

Jak pracujeme

Společnost HAGOS Vám kromě prodeje a dovozu designových svítidel nabízí také kompletní zpracování návrhů osvětlení Vašich interiérů a exteriérů. U rezidenčních projektů jsme schopni Vám zpracovat vizualizace osvětlení, u větších komerčních projektů kompletní výpočty osvětlení dle platných norem. Klient si tak může udělat ucelenou představu o tom, jak bude světlo v interiéru působit a zároveň tím dojde k ověření správné hladiny osvětlení v závislosti na vybraných svítidlech.

Jak probíhá spolupráce
s našimi odborníky?

První setkání
1

První setkání

Pro první schůzku preferujeme setkání v našem showroomu, kde Vám krátce představíme naši společnost a zjistíme Vaše požadavky. Pokud spolupracujete s architektem nebo interiérovým designérem, je dobré ho na schůzku přizvat. Následně dojde k prvnímu výběru designového konceptu osvětlení a nastavení podmínek naší spolupráce. Schůzky je ideální domlouvat dopředu tak, abychom pro Vás měli dostatek času a mohli se Vám plně věnovat.

Zpracování světelné studie
2

Zpracování světelné studie

Na základě podkladů, které od Vás obdržíme, ideálně v elektronické podobě v Autocadu nebo v PDF, začne náš tým odborníků pracovat na konkrétním návrhu, cenové nabídce a studii osvětlení, pokud je požadována. V případě rezidenčních projektů se studie osvětlení zaměřuje spíše na vizualizace. V případě komerčních projektů pak na technické parametry a splnění aktuálních normových požadavků.

Prezentace klientovi
3

Prezentace klientovi

Náš návrh následně prezentujeme klientovi při osobním jednání u nás v showroomu nebo elektronicky. Společně projednáme veškeré podrobnosti návrhu s cílem najít nejvhodnější řešení. Finální podobu projektu zaneseme do výkresů osvětlení, které následně mohou sloužit jako podklad pro instalaci svítidel. V případě komerčních projektů připravíme kompletní podklady pro projektanty elektro a pro krajskou hygienickou stanici.

Objednávka a dodání
4

Objednávka a dodání

Na základě Vaší objednávky svítidla objednáme. Jakmile budou připravena, můžete si je vyzvednout nebo Vám je můžeme zaslat jedním z našich přepravních partnerů.

Montáž
5

Montáž

Montáž svítidel provedou elektrikáři, kteří na Vašem projektu realizují rozvody elektro. V případě složitějších technických svítidel elektrikáře proškolíme, aby montáž proběhla hladce. Pokud tato varianta nebude možná, jsme schopni Vám montáž svítidel zajistit.

Příprava projektu, výpočtů osvětlení a vizualizací je pro nás časově náročná činnost, proto je tato služba zpoplatněna. Cena projektu je vždy stanovena individuálně na základě složitosti a velikosti projektu. V případě, že si klient dle našeho návrhu svítidla objedná, je mu cena projektu odečtena na závěrečné faktuře jako sleva.

Pro Vaši představu Vám níže přikládáme několik odkazů na ukázky výpočtů osvětlení a vizualizací, které jsme v minulosti pro naše klienty realizovali.

Vila

(rezidenční projekt s vizualizacemi)
Vila

Apartmán Vršovice

(rezidenční projekt s vizualizacemi)
Apartmán Vršovice

RODINNÝ DŮM

(rezidenční projekt s vizualizacemi)
RODINNÝ DŮM

Showroom

(komerční projekt)
Showroom

Rodinný dům Liberec

(rezidenční projekt s vizualizacemi)
Rodinný dům Liberec

Studentské Dílny SŠ

(průmyslové osvětlení, technický výpočet)
Studentské Dílny SŠ

Osvětlení fasády

(studie exteriérového osvětlení)
Osvětlení fasády

Synagoga

(studie osvětlení historické budovy)
Synagoga

Servisní a administrativní hala

(průmyslové a kancelářské osvětlení)
Servisní a administrativní hala

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

Tým HAGOS

Připojte se k nám