Park Associati

Park Associati

Park Associati

Firma Park Associati byla založena v roce 1999 Filippem Paglianim a Michele Rossim. Tato projekční kancelář se zabývá architekturou interiérů, instalacemi a designem. Pokud je třeba, využívá konsolidovanou síť odborných poradců (struktury, inženýrské sítě, silniční síť, quantity surveyor, krajina, grafika, osvětlovací systémy, multimédia). Během let kancelář připravila nejrůznější projekty, od návrhů interiérů s pečlivým řemeslným zpracováním a citem pro detail až po komplexnost městské architektury.

K nejpozoruhodnějším dílům patří finanční centra (Investment Centers), realizovaná pro Crédit Suisse nejdřív v Miláně, a na základě dosaženého úspěchu v Berlíně, Mnichově, Frankfurtu a Stuttgartu. Následovaly Nordest Café v Miláně, sídla firmy Lehman Brothers a The Face v Miláně, Concept Store pro firmu Motivi v Římě, kanceláře Tandeem Real Estate Company v Kuvajt City, projekt na nové finanční obchody firmy Morgan Stainley v Miláně, sídlo akciové společnosti Fineurop v Miláně, kancelářská budova v Lainate (Milán) pro Jacaranda Group sro., dnes sídlo skupiny Acer Italia, hotel v městě Varese (Capolago), koncept nových obchodů Telecom Italia, Pavilon Telecom Italia pro ITU 2003 v Ženevě, stánek Telecom Italia pro Smau 2003.

V té době se kancelář zabývala projekty na renovaci soukromých vil a starých objektů. V oblasti průmyslového designu je třeba zmínit osvětlovací systémy Iceberg pro FontanaArte a sedačku Sumo pro firmu Saporiti Italia. K posledním realizacím patří výstava Mostra Itinerante „Solo“, nové atrium firmy MAXXI v Římě a po úspěchu v soutěži vyhlášené asociací DARC, Národní muzeum umění XXI. století.

Pro FontanaArte navrhli lampu Iceberg.
Připojte se k nám