Light&Building 2018

22.03.2018

Každé dva roky probíhá veletrh Light+Building, letos se veletrh konal ve dnech od 18. do 23. března, na kterém jste mohli vidět více než 2 700 vystavovatelů, kteří představili své inovativní produkty v oblasti osvětlení, elektrotechniky a automatizace domů a budov ve Frankfurtu nad Mohanem.

Novinkami v našem portfoliu je řada svítidel Lita (David Dolcini), nástěnná svítidla Bulbullia (Francisco Gomez Paz) a akustická svítidla Farel (Diego Sferrazza), která představil italský výrobce LUCEPLAN.

Luceplan 18.jpg

Fontana Arte představila novinku Flute (Franco Raggi) závěsné svítidlo, v několika barevnýh provedeních, svítidla Kanji (Denis Guidone), které interpretují tradiční, orientální přenosné lucerny v moderním provedení, ale mohli jsme zde vidět i svítidla Equatore (Gabriele e Oscar Buratti) nebo Setareh (Francesco Librizzi).

fontana LB18.jpg

Navštívili jsme toho opravdu hodně a u každého stánku jsme viděli zajímavé a originální produkty. Galerii fotografií z naší výpravy po stáncích si můžete prohlédnout níže a pokochat se svítidly i od dalších výrobců, které u nás můžete zakoupit.
Fulltextové vyhledávání
* Povinné pole
Hagos na facebooku