DESIGNBLOK 17

06.11.2017

Designblok má za sebou svůj 19. ročník a my jsme byli opět jeho součástí. 
Hlavním tématem bylo tentokrát jídlo, nicméne to malinko zapadlo v davu. Superstudio tradičně nabídlo zajímavé, velkorysé instalace, Openstudio v levém křídle představilo nezávislé mladé designéry mnoha oborů od šperků po bytové doplňky.

Naši expozici jste mohli najít v Superstudiu a stejně jako loni jsme se rozhodli prezentovat novinky od italského výrobce LUCEPLAN
Těmito novinkami byla akustická svítidla, respektive svítidla pro akustický komfort. LUCEPLAN jich má ve své nabídce hned několik, u nás jste si mohli prohlédnout Silenzio a Diade, které vytvořila Monica Armani, a kolekci Pétale od Odile Decq.
Tato svítidla svojí konstrukcí a použitými materiály absorbují okolní zvuky a přispívají tak k psychické i fyzické pohodě například v openspacech.

Znovu jsme Vám předvedli Mesh, který měl opět mimořádný úspěch u návštěvníků. Lidé se s ním nadšeně fotili. Pokud jste byli mezi nimi, uvítáme Vaše fotky! Posílat můžete na hagos@hagos.cz, nebo na náš facebook.

DESIGNBLOK byl letos bohužel ukončen o 2 dny dříve kvůli vichřici a stržené střeše. I přes tyto nepříjemnosti byla návštěvnost skvělá a akustická světla vzbudila veliký zájem. Proto se v nejbližší době pokusíme některá akustická svítidla nainstalovat v showroomu. Takže pokud jste si je nestihli prohlédnout na Designbloku, budete se na ně moct přijít podívat k nám do Podolí.

Těšíme se na Vás,
Váš HAGOS
Fulltextové vyhledávání
* Povinné pole
Hagos na facebooku